Size Nasıl Güvenebiliriz?

Anasayfa’mızda bulunan hakkımızda kısmında vergi levhamız ve şirket bilgilerimiz yer almaktadır. Maliye bakanlığından bilgi alabilirsiniz.

Giriş-Çıkış Saatleri

Giriş saati öğleden sonra 16.00, çıkış saati sabah  10.00’dır. Giriş ve çıkış saatleri arasında geçen süre zarfında villamızın temizlik sürecidir.

Maksimum Konaklama Kapasitesi

Villamızda belirtilen maksimum kişi sayısı harici kabul edilmemektedir. Bu sayıya çocuklarda dahildir.

Evcil Hayvan Getirelebilir mi?

Genellikle kabul edilmemekle birlikte müsaade eden villa seçeneklerimizde bulunmaktadır. Şirketimize beğenmiş olduğunuz villanız için irtibata geçmenizi öneririz.

Temizlik

Fiyata dahil olan giriş temizliğidir. Müşteri eve giriş yapmadan önce detaylı bir temizlik yapılmakta olup, temiz nevresim takımı, yastık kılıfı ve havlular bırakılır. Ekstra temizlik isteyen müşterilerimiz için ücrete tabidir. Bir hafta üstü konaklamalar da; hafta bitiminde ücretsizdir ve hafta olarak devam etme zorunluluğu vardır.

Havuz ve Bahçe Bakımları Nasıl Yapılmaktadır

Havuz ve bahçe bakımları günlük olarak sabah erken saatlerinde yapılmaktadır. Gereken ilaçlamalar, devridaimi ve bahçe bakımları yapılmaktadır. Temizleyici kimyasallardan dolayı havuz belli bir süre kullanılmamalıdır.

Fiyata Neler Dahil, Neler Dahil Değildir?

Fiyata dahil olanlar; su kullanım ücreti, elektrik, tüpgaz, giriş temizliği,bahçe ve havuz bakımları.

Fiyata dahil olmayanlar; Yiyecek ve içecek, sabun ve şampuan, çamaşır ve bulaşık deterjanı, tuvalet ve havlu peçeteleri.

Evlerin Sigortası Var mıdır?

Sorumluluk ev sahiplerine ait olup geçici konaklayanların zararlarını bu sigortalar tabi olmaz. Seyahat sigortası yaptırmanızı önerir; mücbir sebeplere (su baskını, yangın, hırsızlık ve deprem) gibi istenmeyen durumlara önlem almış olursunuz.

Kiraladığımız Villamıza Ulaşımı Nasıl Sağlayacağız?

Ücretli taşıma araçları ile ulaşımı sağlayabilirsiniz. Sizleri Villacentam yetkililerinin götürmesi yasaktır.

Araç Kiralamamıza Yardımcı Olabilir misiniz?

Villacentam, transfer ve araç kiralama konusunda hizmet vermemektedir. Tatil beldemizde yer alan araç kiralama firmalarılarına yönlendirebiliriz.

Hasar Depozito

500 TL- 1000 TL arası villasına göre değişmektedir. Giriş esnasında tahsil edilen ücret; villa da herhangi bir hasar, kayıp ve zarar görülmediği takdirde çıkış gününde geri iade edilir.

Kiraladığımız Villadan Vazgeçebilir miyiz?

Villacentam iptal şartnamesi bellidir. Yardım/Destek kısmından iptal şartnamesine uygun hareket edilmektedir.

Teknik Arızalarda Ne Yapmalıyım?

Müdahalede bulunmadan bizlerle iletişime geçiniz. Ev sahiplerinin 24 saat içinde soruna müdahale etmesi gerekmektedir.

Bölgede Meydana Gelen Elektrik ve Su Kesintiler İçin Ne yapmalıyım?

Elektrik ve su kesintileri gibi durumlarda firmamızın kanunen hiçbir sorumluluğu yoktur. Villa sahibi yada firmamız yetkililerine bilgi vermek yada bağlı olduğu resmi kuruluşlara konu hakkında başvuru da bulunmanız gerekmektedir. En kısa süreçte sorununuz giderilmektedir.

Mufazakar/Korunaklı Villa Anlamı Nedir?

Havuz ve bahçe alanı çevrili olup etraftan görünmeyen villa seçenekleridir. Her zaman korunaklı villalarda yüzde(%) 95'lik görünmeme garantisi vermekteyiz. Geride kalan yüzde(%) 5’lik kısım ise uç ve köşe noktalarında görünme durumundan dolayı sizlerin sakınma payıdır.

Havuz istemediğim takdir de temizlik için gelmeme durumu var mıdır?

Sizin ve sizden sonraki müşterilerimizin sağlığı açısından, her gün havuz temizliği yapılması gerekli ve zorunludur. Bu konuda kesin kuralladır, talebiniz olumsuz olarak cevaplanır.

Havuz bize göre derin/suyunu biraz azaltabilir misiniz?

Havuz suyunu azaltmak motor ve çalışan teknik aksama sorun vermektedir. Bu konuda villa bilgilerimiz içinde detaylı olarak bilgi verilmektedir. Bundan dolayı standartların dışına çıkılamaz.

Villacentam Anlamı Nedir, Nasıl Yazılır ?

Villacentam anlamı, Villa Kiralama Acentası olarak düşünülmüştür. Ortak (A) harfi birleştirilip Villacentam ismi ortaya çıkmıştır.

Fakat yazımda genellikle hata yapılabilmektedir hatalı yazımlar; 
villa acentem, villa acentası, villa acantem, villa centem, villa centam, villa acantam, villa acentaları, villa acentam, villa acantaları, villa acenteleri, villa acanteleri olarak arama motorlarında yazılabilmektedir. 

Lütfen İletişime Geçmek İstediğiniz Müşteri Temsilcisini Seçiniz
FAVORİLERİM
  UYGUNLUK TAKVİMİ
  Müsait
  Dolu
  Ödeme Bekliyor
  Giriş-Çıkış
  REZERVASYON OLUŞTUR
  Tarihler Müsait
  Giriş Saati :Çıkış Saati :